מכירת רכב לפירוק וקניית רכב חדש בקלות

מדינת ישראל אומנם היא בין המדינות היקרות ביותר על גבי כדור הארץ שבהן ניתן לקנות רכב אך יחד עם זאת היא אחת המדינות עם היחס הגדול ביותר בין בני אדם לכלי רכב,

בראש הרשימה עומדת לה איתנה מדינת סאן מרינו שהיא מדינה קטנה מאוד עם 32 אלף איש בלבד אך כמות כלי הרכב הממונעים שם עומדת על 1263 כלי רכב ממונעים ל1000 בני אדם (נכון לשנת 2010).

מיד לאחר מכן נקבל עוד מדינה קטנה ועשירה בשם מונקי עם 899 כלי רכב ל1000 איש, במקום השלישי ארה"ב עם 809 כלי רכב ל1000 בני אדם.

מדינת ישראל עומדת במקום המכובד, המקום ה-45 (יחסית ליוקר המחייה ומחיר המיסוי על כלי רכב בארץ זהו הישג גדול!) עם 350 כלי רכב ל1000 בני אדם. את הרשימה סוגרת מדינת טוגו עם 2 כלי רכב ל1000 בני אדם.

מגרש רכב לפירוק

עם כזאת כמות רכבים לבני אדם (שרק עולה ועולה) אין ספק שקשה לראות כלי רכב יד שניה או שלישית עלה כביש.

בשנת 2011 נכנס לשוק הרכבים – כלי רכב בקטגוריה חדשה – קטגוריית מיני. כלי רכב אלו הביאו איתם מחיר נמוך והצעה אטרקטיבית מאוד לקניית רכב יד ראשונה.

כיום קיימים מלאים גדולים של רכבים יד שניה שמוצעים לגריטה, רכב לפירוק בשמם המקורי.

קונה רכבים לפירוק שיכולים לנסוע עוד שנים רבות

חברינו שלומי, בעל חברת רכבים לפירוק, מספר לנו כי בשנתיים האחרונות מוצעים לו רכבים לפירוק בני פחות מעשור על הכביש. מה שעד לפני מספר שנים היה נחשב לרכבים לנסיעה לעוד עשור לפחות. כלי רכב אלה כיום נחשבים למיושנים מאוד ועם ההצעות הבלתי פוסקות של כל החברות לספק לנו רכבים במחירון של 60-70 אלף שקל, אין ספק שקניית רכב חדש נחשבת אטרקטיבית מתמיד.

מדריך קצר לקניית רכב חדש – כל הדרכים לחסכון עד למטרה

עוד טיפים אחרונים לפני שאתם משתכנעים לגמרי מהחלפת הרכב הישן ומכירתו לחברת פירוק רכבים וקניית רכב חדש "מהניילונים"

  • החליטו על תקציב מקסימלי עבור קניית הרכב החדש
  • החליטו על נתוני רכב שחשובים לכם ובלתי ניתנים לפשרות וכאלה שאפשר להתפשר עליהם
  • בידקו את המחירונים העדכניים של חברות הרכב השונות (המחירון משתנה מדי חודש)
  • בידקו אם יש איזה סייל או הנחה לכבוד חג מסויים / אירוע / סוף שנה / וכדומה
  • וכמובן – את הרכב הישן מיכרו, את הרכב לפירוק ואת הכסף לרכב החדש.

הובלות קטנות בצפון ככה עוברים דירה ביעילות!

להוביל עד הבית, בעלות זולה

הובלות נתפסות לנו בראש כדבר מייגע  המצריך עבודה קשה. יש הובלות אלו, של משרדי ענק או של בתים גדולים במיוחד. רוב ההובלות הם פשוטות הרבה יותר ומצריכים את שירותיה של חברות הובלות קטנות בצפון ולא מעבר לכך.

ככל שחברת ההובלה גדולה יותר ומחזיקה צי משאיות ומשאיות משולבות במנופים- מחירי ההובלה מתייקרים. אף אם אינכם צריכים הובלה גדולה עדיין יגבה ממכם מחיר יקר יותר, אלא אם כן תפנו מראש לחברת הובלה המציעה שירותי הובלות קטנות בצפון, המצריכות לוגיסטיקה פשוטה יותר ולכן מחירם נמוך יותר בהובלות קטנות בצפון.

מי יכול להיעזר בשירותי הובלות קטנות בצפון?

הראשונים אשר יפנו להובלות קטנות בצפון ויפסחו על פני כל חברות ההובלה הגדולות הם הסטודנטים. סטודנטים צריכים בסך הכל הובלה של תכולת דירת חדר במעונות או יחידת דיור קטנה. מרבית הפעמים המעבר הוא מדירה מרוהטת לדירה מרוהטת אחרת ולכן אין צורך בהובלת רהיטים כבדים. עבור סטודנטים שירותי ההובלות קטנות בצפון מתאימות בדיוק, אינם צריכים לשלם יותר לחברת הובלות המחזיקה מנופים, משום שאינם זקוקים לאחד כזה.

דיירי בתים שכורים, העוברים לדירה מרוהטת אחר- יסתפקו בשירותי הובלות קטנות בצפון, גם אם מדובר בדירה של 4 חדרים- רוב הדברים נשארים בדירה וכל מה שיש להעביר אלו חפצים אישיים וכלי בית. בעלי בתים של חדר עד שלושה חדרים , גם יפנו להובלות קטנות בצפון,משום שכמות הרהיטים אינה גדולה.

לפני שפונים לחברת הובלות, רצוי להעריך בעין כמה רהיטים וחפצים עליכם להעביר. הובלות קטנות בצפון כוללות גם הובלות המחושבות לפי רהיטים, כך שאם יש לכם בסך הכל להעביר מיטה ושידה- אין ספק כי יותר משתלם עבורכם לבחור בסוג הובלה כזה.את שאר החפצים תוכלו להעביר ברכב הפרטי שלכם או ברכב של חבר.

הובלות קטנות בצפון אלו הובלות המתאימות לאנשים שאין ברשותם יותר מדי חפצים ורהיטים, ובכל זאת נזקקים לשירותי הסבלים ולשירותי השינוע שמציעה חברת ההובלות. מחיר הובלות קטנות בצפון נמוך יותר, ונע בין הובלת חדר אחד בסך 500 שקלים ועד הובלת דירת שלושת חדרים ב2500 שקלים בסך הכל.

פריצת רכבים בראשון לציון זה עניין נפוץ משידענו

פריצת רכבים בראשון לציון זה ממש לא לקסוס, וממש לא דבר נדיר הקורה במקרים חרגים. ממליץ בחום לנוע עם טלפון של פורץ מוכר ואמין.

איך תדעו שהזמנתם פורץ רכבים מקצועי

כאשר הרכב נתקע ואתם חייבים להזמין פורץ רכבים לא תמיד יש באפשרותכם לבדוק כל איש מקצוע בפינצטה. אם לא הכנסתם מראש איש מקצוע לרשימת אנשי הקשר, בחרתם לבטח פורץ רכבים על פי המלצת חברים או לפי מי שהיה הכי נגיש אליכם.

יש המון בעלי מקצוע פריצת רכבים בראשון לציון, איך תדעו כי הזמנתם בעל מרצוע אמין, יסודי, ומקצועי מכל הסיבות?המספקים

האם המנעולן מפגין שליטה במצב?

ראית שאלו עוד בטלפון על הוותק של בעל המקצוע. נכון, אתם בהחלט לחוצים בזמן ובחלט לא נעים כאשר הרכב אינו נפתח. יחד אם זאת, לא הייתם רוצים שבשתיים בלילה יגיע אליכם בעל מקצוע שרק השיג את תעודת המנעולן, וישב לפתוח את הרכב שלכם במקום בחצי שעה בארבע שעות.

לאחר  שווידאתם בטלפון את וותק בעל המקצוע, בררו כמה זמן הוא יגיע אליכם. זמן ההגעה פריצת רכבים בראשון לציון לא צריך לעלות על חצי שעה, אלא אם מדובר בשעות של עומסים בעיר או בשעות של אמצע הלילה, בהם הבעיה תהיה למצוא איש שמבצע פריצת רכבים בראשון לציון 24 שעות ביממה.

לאחר הגעת איש המקצוע, בדקו את התנהלותו ואת עבודותיו. האם הוא מפגין שליטה במצב? דבר ראשון מנעולן צריך לבקש ממכם אישורים כי אתם בעלי הרכב. במידה ופרט זה "נשכח" ממנו, היפטרו ממנו לאלתר והזמינו איש מקצוע אחר לביצוע פריצת רכבים בראשון לציון.

גם במהלך העבודה, אם אתם רואים כי איש המקצוע אינו מפגין מיומנות או כי הוא מתכנן לגרום נזק גדול מדי בעבור פריצת המנעול- שאלו אותו לגבי אי התמצותו.כמובן, אין להפריע לו כל רגע ולשבת לו על הראש. אך אם אתם רואים כי כל דלת הרכב שלכם עומדת ליהרס רק בגלל פריצת מנעול, לפני שייגרם נזק שניתן היה למנוע- בררו האם יש דרך אחרת.

לאחר פריצת הרכב בראשון לציון, איש המקצוע ייתן לכם חשבונית מסודרת עם שמו או שם בעל העסק. חשוב לשמור חשבונית זאת למקרה של תקלה חוזרת או במקרה שבו תצוץ שאלה.

היה ונזקקתם לשירותי פריצת רכבים בראשון לציון. שאלו את איש המקצוע על שנות הוותק וזמן ההגעה, ובטח בדקו האם הוא שולט בעיניים ופותר את הבעיה בקלות. אין שום בעיה להחליף  איש מקצוע שעלול לגרום לכם נזק, ושגם אחרי שעות רבות לא הצליח לפרוץ את המנעולן

פתיחת סתימות ביוב עבודה רצינית לאינסטלטור

הבטחתי שאמשיך להרחיב על עבודות אינסטלציה שונות. למען השכל הטוב..

פתיחת סתימות ביוב:

כשהביוב סתום:

כשהביוב נסתם לא ניתן להתעלם מכך. הדברים הראשונים שמתחילים להרגיש כאשר ביוב נסתם הינם ריח רע, תחושה שהמים באסלות או בכיורים מסרבים לפנות את עצמם ולעיתים מתחיל לראות גם שטפי זוהמה ברחובות. אין ספק בכך שביוב סתום מוביל להרבה מאד עוגמת נפש. הריחות המסריחים והלכלוך יוצרים תחושה של חוסר באוויר צח וראוי לנשימה. בהתאם, בדרך כלל לא עובר זמן רב מרגע סתימת הביוב ועד לרגע הזמנת שירותי פתיחת סתימות ביוב. כך, אף אחד לא רוצה להישאר עם ביוב סתם ולכן הקריאה לאיש מקצוע היא מידית ומהירה.

אינסטלטור עבור פתיחת סתימות ביוב:

כדי להתגבר על סתימות ביוב יש להזמין שירותים של אינסטלטור או אנשי מקצוע המבינים היטב בתחום זה של אינסטלציה. הרבה פעמים נדמה לאנשים כי הם מסוגלים לפתור את הבעיה בכוחות עצמם. כך, נעשים ניסיונות של שימוש בפומפה כזו או אחרת, פתיחת ביוב וסגירתו וכן הלאה. אולם גם אם הדבר מאפשר מרווח נשימה למעט זמן, במהרה הסתימה חוזרת לה ואין להתחמק מהזמנת שירותי אינסטלציה עבור פתיחת סתימות ביוב. פעולות של פתיחת סתימות ביוב עשויות להיות מייגעות ביותר גם עבור מומחים ומנוסים ביותר בתחום זה. רוב ההתייגעות הינו תוצר של המאמץ הפיזי וחוסר הנעימות המלווים את התהליך.

איך מתבצעת פתיחת סתימות ביוב?:

כדי שביוב יגיע לכדי מצב של סתימה הוא צריך להיות מלא בדברים שלא מתאימים למעבר בביוב, שלא מצליחים להמשיך עם הזרם ובדרך כלל לא מספיק אחד כזה. מטרת פתיחת הסתימה הינה להוציא את אותם גורמים שמובילים למצב הסתימה. למשל, הרבה פעמים מתגלה כי הסיבה לסתימה היא מגבונים רבים שהורדו במי השירותים עד שיצרו גוש שלם שחסם את מעבר המים. דברים רבים נוספים יכולים להיות במוקד הסתימה ויש לשחרר אותם כדי לשחרר סתימה.

כמה זה עולה?:

פתיחת ביוב יכולה להיות פשוטה ויכולה להיות מורכבת מאד ולכלול תהליך ארוך ומייגע. המחיר הוא בהתאם. אם מדובר בהליך קצר ופשוט המחיר ינוע סביב 200 שקלים. לעומת זאת מקרים שדורשים זמן יגיעו עד לשבע מאות שקלים ואף יותר מכך.

סך הכל. זה יכול להשמע רע ולא נעים. אך הסיפור לא בעייתי. קריאה בתזמון נכון לאינסטלטור מקצועי, יכול להשאיר את הבעיות מאחור במהירות, ואם אובדן של כמה מאות שקלים. ייתכן שאם הייתם שואלים את אישתי היה עדיף לבזבז אותם בפוקס. אבל חבר'ה ריח רע, פיצוצים וביוב זה לא משהו שהייתם רוצים להתעסק איתו.